Pracownia maszyn sterowanych numerycznie CNC
Pracownia fryzjerska
Pracownia budowlana
Pracownia elektryczna
Pracownia inteligentnych systemów alarmowych
Pracownia mechaniki pojazdowej
Pracownia obróbki ubytkowej ręcznej
Pracownia stolarska

 

            

  

   

  

 

Wizyta - 19.02.2020

  • Opublikowano: piątek, 21 luty 2020 07:26
W czwartek 19.02.2020 roku odbyły się kolejne zajęcia "Klasy z pasją". Rozpoczęliśmy od zwiedzenia czterech nowych pracowni w świeżo oddanym budynku Elbląskiego Centrum Edukacji Zawodowej. Naszym "małym zawodowcom" bardzo podobały się pachnące nowością wnętrza i urządzenia. Padło mnóstwo pytań  dotyczących zastosowań wyposażenia. Następnie dzieci uczestniczyły w zajęciach w pracowni metrologicznej. Tam dowiedziały się jak ważną rolę pełnią pomiary w pracy zawodowca, a także w codziennym życiu. Przy użyciu suwmiarki uczniowie dokonywali prawdziwie profesjonalnych pomiarów. Tradycyjne najwięcej radości przyniosły dzieciom zajęcia w nowej pracowni stolarskiej. Za pomocą narzędzi stolarskich wykonane zostały niezwykle estetyczne ozdoby z litego drewna. 

Wizyta - 20.11.2019

  • Opublikowano: wtorek, 26 listopad 2019 07:33

W środę 20.11.2019 roku uczniowie "Klasy z pasją" odwiedzili nas przy ul. Rawskiej 3. Do ich dyspozycji była pracownia florystyczna. Tam - pod czujnym okiem pani Ani - wykonywano stroiki z wykorzystaniem ozdób pozyskanych w lesie (m.in. szyszki i gałęzie z igłami). Następnie dzieci udały się do pracowni budowlanej. W niej, na wcześniej przygotowanych "ściankach", dzieci wyklejały odpowiednie kształty przy użyciu taśmy malarskiej, a następnie malowały odpowiednie obszary.
Jeśli wierzyć powiedzeniu "Dziecko brudne, to dziecko szczęśliwe" - zajęcia dały dzieciom wiele radości.

Wizyta - 16.10.2019

  • Opublikowano: środa, 30 październik 2019 10:04

Dnia 16 października 2019 roku z kolejną wizytą "Klasy z pasją" odwiedziliśmy pracownię fryzjerską i obrabiarek sterowanych numerycznie. W pracowni fryzjerskiej pod czujnym okiem Pani Izabeli uczniowie wykonywali farbowanie, pielęgnację oraz stylizację. Natomiast w pracowni obrabiarek Pan Radosław wraz z uczniami pokazali dzieciakom proces tworzenia metalowej kostki do gry. Zapraszamy do fotogalerii.

Wizyta - 18.09.2019

  • Opublikowano: środa, 02 październik 2019 09:30

Dnia 18 września 2019 roku po raz pierwszy w tym roku szkolnym odwiedziły nas dzieciaki z "Klasy z pasją". Uczniowie podzieleni na grupy w pracowni stolarskiej wykonywali "piórniki" z drewna, które przy pomocy nauczyciela Pana Stanisława zostały "podpisane" imieniem każdego z dzieci. Równolegle Pan Jarosław zademonstrował metody pomiarów co w praktyce wykorzystali młodzi adepci rysując tory kolejowe. Zapraszamy do obejrzenia galerii.

Copyright (c) Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego 2018