Pracownia maszyn sterowanych numerycznie CNC
Pracownia fryzjerska
Pracownia budowlana
Pracownia elektryczna
Pracownia inteligentnych systemów alarmowych
Pracownia mechaniki pojazdowej
Pracownia obróbki ubytkowej ręcznej
Pracownia stolarska

 

            

  

   

  

 

Klasa z pasją w formie zdalnej

  • Opublikowano: piątek, 18 grudzień 2020 13:51
Szalejąca pandemia skutecznie uniemożliwia nam spotkania "Klasy z pasją", ale moc Świętego Mikołaja i magia świątecznego czasu sprawiła, że w domowych warunkach również możecie wykonać majsterkowe prace.
Potrzebne narzędzia - wkrętak krzyżowy.
Instrukcja składania:
1. Wyjmij z opakowania wszystkie elementy i rozłóż je na stole.
2. Najdłuższą listewkę odłóż na bok, umieść ją na stole w pozycji pionowej.
3. Pozostałe listewki ułóż obok w pozycji poziomej w kolejności od dołu - od najdłuższej do najkrótszej.
4. Nakładaj od dołu poziome listewki na pionową, zgodnie z miejscem zaznaczonym ołówkiem i przykręcaj je wkrętem. 
5. Po umocowaniu wszystkich poziomych listewek umieść całą konstrukcję w podstawie.
6. Teraz już czas na Twoją inicjatywę - każda choinka potrzebuje solidnego przybrania: pomaluj, przyozdób wg swojej własnej wyobraźni.
Czekamy na zdjęcia wykonanych przez Was prac ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)
Wesołych Świąt i do (jak najszybszego) zobaczenia w nowym roku.
Powodzenia!

Laurka na Dzień Ojca

  • Opublikowano: środa, 10 czerwiec 2020 07:43
Drodzy Uczniowie, 
Rok szkolny dobiega końca. Kształcenie zdalne uniemożliwiło organizację naszych comiesięcznych spotkań. Ale, nie ma rzeczy niemożliwych i zawsze znajdzie się jakieś rozwiązanie.
Drogą pocztową dostaniecie elementy potrzebne do wykonania laurki na Dzień Ojca. Spróbujcie samodzielnie (lub z pomocą mamy) złożyć przesłane elementy. Możecie oczywiście zmodyfikować prace według swojego uznania.
Wierzymy w Waszą kreatywność!
Jeśli chcecie pochwalić się wykonaniem Waszych prac - wyślijcie zdjęcia na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Powodzenia, trzymamy za Was kciuki.

Wizyta - 19.02.2020

  • Opublikowano: piątek, 21 luty 2020 07:26
W czwartek 19.02.2020 roku odbyły się kolejne zajęcia "Klasy z pasją". Rozpoczęliśmy od zwiedzenia czterech nowych pracowni w świeżo oddanym budynku Elbląskiego Centrum Edukacji Zawodowej. Naszym "małym zawodowcom" bardzo podobały się pachnące nowością wnętrza i urządzenia. Padło mnóstwo pytań  dotyczących zastosowań wyposażenia. Następnie dzieci uczestniczyły w zajęciach w pracowni metrologicznej. Tam dowiedziały się jak ważną rolę pełnią pomiary w pracy zawodowca, a także w codziennym życiu. Przy użyciu suwmiarki uczniowie dokonywali prawdziwie profesjonalnych pomiarów. Tradycyjne najwięcej radości przyniosły dzieciom zajęcia w nowej pracowni stolarskiej. Za pomocą narzędzi stolarskich wykonane zostały niezwykle estetyczne ozdoby z litego drewna. 

Wizyta - 20.11.2019

  • Opublikowano: wtorek, 26 listopad 2019 07:33

W środę 20.11.2019 roku uczniowie "Klasy z pasją" odwiedzili nas przy ul. Rawskiej 3. Do ich dyspozycji była pracownia florystyczna. Tam - pod czujnym okiem pani Ani - wykonywano stroiki z wykorzystaniem ozdób pozyskanych w lesie (m.in. szyszki i gałęzie z igłami). Następnie dzieci udały się do pracowni budowlanej. W niej, na wcześniej przygotowanych "ściankach", dzieci wyklejały odpowiednie kształty przy użyciu taśmy malarskiej, a następnie malowały odpowiednie obszary.
Jeśli wierzyć powiedzeniu "Dziecko brudne, to dziecko szczęśliwe" - zajęcia dały dzieciom wiele radości.

Copyright (c) Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego 2018