Pracownia maszyn sterowanych numerycznie CNC
Pracownia fryzjerska
Pracownia budowlana
Pracownia elektryczna
Pracownia inteligentnych systemów alarmowych
Pracownia mechaniki pojazdowej
Pracownia obróbki ubytkowej ręcznej
Pracownia stolarska

 

            

  

   

  

 

CKZiU odwiedziła mała TOSIA

22.11.2018 r. gościliśmy w naszej szkole P. Małgorzatę  Krawczyk, która jest zastępcą kierownika w elbląskim  schronisku  dla bezdomnych zwierząt OTOZ ANIMALS.

Pani Małgorzata zapoznała uczniów klas trzecich z funkcjonowaniem schroniska, problemami  z jakimi się borykają  oraz projektami, które są realizowane.  Zachęcała do współpracy w ramach wolontariatu na rzecz schroniska dla bezdomnych zwierząt. Wielokrotnie podkreślała  to, iż zwierzęta bezgranicznie nam ufają i nie możemy  godzić się na ich  krzywdzenie.

Towarzyszyła jej podopieczna schroniska - Tosia, mały piesek.

W czasie tego spotkania  wolontariusze oraz przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły przekazali Pani Krawczyk zebrane pieniądze w kwocie 240 złotych oraz karmę i inne przedmioty, które są wsparciem działań na rzecz bezdomnych zwierząt. 

Przedsięwzięcie zostało zrealizowane w ramach akcji  ,,Październik miesiącem dobroci dla zwierząt”.

Copyright (c) Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego 2018