Pracownia maszyn sterowanych numerycznie CNC
Pracownia fryzjerska
Pracownia budowlana
Pracownia elektryczna
Pracownia inteligentnych systemów alarmowych
Pracownia mechaniki pojazdowej
Pracownia obróbki ubytkowej ręcznej
Pracownia stolarska

 

            

  

   

  

 

Wizyta - 27.03.2019

Dnia 27 marca 2019 roku odwiedzili nas uczniowie "Klasy z pasją". Tym razem zajęcia odbywały się w pracowni stolarskiej i po raz pierwszy w pracowni odlewniczej. Pan Jan opowiedział uczniom na czym polega praca na odlewni, a następnie zademonstrował skomplikowany proces odlewniczy. Proces ten polegał na stworzeniu formy a następnie zalaniu jej gorącym, stopionym aluminium. Po wystudzeniu dzieci zobaczyły efekt końcowy i były zachwycone zajęciami w pracowni odlewniczej.

Wizyta - 13.02.2019

Dnia 13 lutego 2019 roku odbyła się kolejna wizyta uczniów "Klasy z pasją". W pracowni stolarskiej Pan Stanisław zapoznał dzieci z narzędziami do ręcznej obróbki drewna. Z okazji zbliżających się walentynek uczniowie wykonali z drewna prezenty dla swoich najbliższych. W pracowni elektronicznej Pan Maciej przedstawił zasadę działania magnesu, a dzieciaki zdobytą wiedzę wykorzystały w praktyce. Zapraszamy do fotorelacji.

Wizyta - 14.12.2018

W piątek 14 grudnia 2018 roku dzieci odbyły ostatnie w tym roku zajęcia w ramach projektu "Klasa z pasją". Młodzi adepci techniki zapoznali się z naszym nowym obiektem przy ul. Rawskiej 3. Tematyka oczywiście związana była ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia. W pracowni florystycznej dzieci wykonywały świąteczne stroiki, a w pracowni grafiki komputerowej dowiedziały się, jakich programów używać do obróbki fotografii. 

Do zobaczenia w nowym roku !

Wizyta - 15.01.2019

Dnia 15 stycznia 2019 roku, tuż przed feriami, odwiedzili nas uczniowie "Klasy z pasją". W związku ze zbliżającym się świętem Babć i Dziadków dzieciaki w pracowni stolarskiej wykonały dla nich drobne upominki. Podczas krótkiej pogadanki dowiedziały się jakie zastosowanie ma powietrze w różnych gałęziach przemysłu. Mogły również praktycznie przekonać się o zasadach działania sprężonego powietrza w układach pneumatycznych. Zapraszamy do galerii zdjęć.

Wizyta - 28.11.2018

W dniu 28 listopada 2018 roku ponownie odwiedziły nas dzieciaki z "Klasy z pasją". Tym razem zajęcia odbywały się w pracowni mechaniki samochodowej oraz w pracowni stolarskiej. Na początku uczniowie poznali zasadę działania akumulatora samochodowego a następnie w praktyce stosowali metody pielęgnacji karoserii aut. W pracowni stolarskiej dzieci doskonaliły swoje umiejętności oraz pracowały z narzędziami mierniczymi. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Copyright (c) Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego 2018