Pracownia maszyn sterowanych numerycznie CNC
Pracownia fryzjerska
Pracownia budowlana
Pracownia elektryczna
Pracownia inteligentnych systemów alarmowych
Pracownia mechaniki pojazdowej
Pracownia obróbki ubytkowej ręcznej
Pracownia stolarska

 

            

  

   

  

 

Dni otwarte

  • Poprawiono: środa, 11 marzec 2020 14:27
  • Opublikowano: czwartek, 27 luty 2020 09:23

UWAGA: Dni otwarte zostają odwołane. Nowy termin zostanie podany wkrótce!

Narkotyki i dopalacze zabijają!

  • Poprawiono: poniedziałek, 16 grudzień 2019 07:43
  • Opublikowano: poniedziałek, 16 grudzień 2019 07:41
Dnia 10 grudnia 2019 r. policjanci z Wydziału Prewencji Kryminalnej i Wykroczeń, mł. asp Katarzyna Stankiewicz i asp. szt. Dariusz Komosiński przeprowadzili 2 spotkania dla słuchaczy kl. VII i VIII  na temat  „Narkotyki i dopalacze zabijają”.
Podczas spotkania funkcjonariusze zaprezentowali młodzieży spot kampanii oraz opowiedzieli o konsekwencjach prawnych wynikających z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Informowali także o zmianach w prawie, jakie obowiązują od sierpnia 2018 r. Istotą działań jest upowszechnianie wśród  młodzieży wiedzy dotyczącej zagrożeń związanych z uzależnieniem od substancji psychoaktywnych.
Apelujemy do osób, które mogą mieć kontakt z narkotykami lub dopalaczami, aby pamiętały, że jest to trucizna i każde jej zażycie wiąże się z poważnym ryzykiem dla zdrowia, a nawet życia – mówiła mł. asp. Katarzyna Stankiewicz z Wydziału Prewencji Kryminalnej KMP w Elblągu.
Reagujmy i sami stanowczo odmawiajmy, gdy ktoś namawia nas na dopalacze i narkotyki. Dopalacze i narkotyki to poważne zagrożenie nie tylko dla zdrowia, ale i życia! To substancje działające na ośrodkowy układ nerwowy, wpływające negatywnie na pracę mózgu. Nigdy nie wiadomo, jak po ich zażyciu zareaguje konkretny organizm.

Zebranie z rodzicami

  • Poprawiono: wtorek, 03 grudzień 2019 07:08
  • Opublikowano: wtorek, 03 grudzień 2019 07:08
Szanowni Państwo, Rodzice i Opiekunowie uczniów klasy VII i VIII szkoły podstawowej dla dorosłych.
Informujemy, że w środę 11.12.2019 r. o godz 17.00 w szkole przy ul. Rawskiej 3 odbędzie się spotkanie z wychowawcami klas.
Serdecznie zapraszamy.

Nie bij mnie - kochaj mnie

  • Poprawiono: poniedziałek, 25 listopad 2019 09:53
  • Opublikowano: poniedziałek, 25 listopad 2019 09:52

Pod takim hasłem wyszła dziś młodzież na ulicę. Atrybutem akcji jest miś, symbolizujący dziecko, wobec którego zastosowano przemoc. Zrealizowane przez szkolnego koordynatora wolontariatu/psychologa przedsięwzięcie ma zwrócić uwagę społeczeństwa na problem przemocy i agresji wymierzonej w kierunku dzieci i młodzieży.

Copyright (c) Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego 2018