Pracownia maszyn sterowanych numerycznie CNC
Pracownia fryzjerska
Pracownia budowlana
Pracownia elektryczna
Pracownia inteligentnych systemów alarmowych
Pracownia mechaniki pojazdowej
Pracownia obróbki ubytkowej ręcznej
Pracownia stolarska

 

            

  

   

  

 

UWAGA - WAŻNA INFORMACJA

  • Poprawiono: poniedziałek, 30 marzec 2020 07:51
  • Opublikowano: poniedziałek, 23 marzec 2020 11:58

W związku z wprowadzeniem przez Ministra Edukacji Narodowej nowych regulacji prawnych, z dniem 25 marca 2020 roku w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego wszystkie zajęcia odbywać się będą z wykorzystaniem form i metod kształcenia na odległość. Kształcenie to obowiązuje wszystkich uczniów i słuchaczy CKZiU w wymiarze określonym tygodniowym planem zajęć. Szczegóły uczniom i słuchaczom przekazywać będą na bieżąco nauczyciele i nauczyciele praktycznej nauki zawodu.

Kontakty do wychowawców:
Klasa 7 - Wojciech Peszyński Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Klasa 8 - Małgorzata Zamorska Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Klasa 1 LO (semestr drugi) - Wojciech Peszyński Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Klasa 2 LO (semestr czwarty) - Ewa Owczarek Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Klasa 3 LO (semestr szósty) - Piotr Bogdański Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
2 TA - Małgorzata Ptasznik Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
4 TA - Małgorzata Ptasznik Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Florysta - Anna Stoltmann-Stefaniak Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
CPG - Wojciech Peszyński Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kontakty do kadry kierowniczej oraz nauczycieli (ul. Bema 54):
Dyrektor - Romuald Mackojć - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wicedyrektor - Krzysztof Chybowski - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Kierownik praktycznej nauki zawodu - Zbigniew Banach - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Nauczyciele:

Pracownia energii odnawialnej:

Adrian Samburski – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pracownia budowlana:

Dorota Ciszewska – Kłos – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Paweł Lewandowski – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pracownia fryzjerska:

Ewelina Sochaczewska - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Izabela Zasuwik – Lenarczyk – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Natalia Menzińska – Hajec – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oliwia Lenarczyk – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pracownia obróbki ubytkowej ręcznej:

Grzegorz Lucia – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jarosław Wądołkowski – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pracownia obróbki ubytkowej mechanicznej:

Ireneusz Paczuski – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jacek Kosmaczewski – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pracownia odlewnicza:

Jan Bereda – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pracownia metrologii:

Jarosław Juhas – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pracownia obrabiarek sterowanych numerycznie:

Radosław Milewski – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pracownia elektryczna:

Krzysztof Sudoł – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pracownia mechaniki pojazdowej:

Marek Żbikowski – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Roman Gorączkowski – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ryszard Łastówka – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wiesław Gończewski – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Pracownia elektroniki:

Wojciech Krawczyk – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Sławomir Szczęśniewicz – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pracownia stolarska i technologii drewna:

Stanisław Przygoda – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Krzysztof Dyas – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kształcenie w formie zdalnej

  • Poprawiono: piątek, 20 marzec 2020 22:28
  • Opublikowano: piątek, 20 marzec 2020 22:27
Szanowni Państwo,
Przypominamy, iż od 16 marca 2020 r. realizujemy kształcenie w formie zdalnej.
Zajęcia zorganizowane są dla wszystkich naszych słuchaczy (również zaocznych - bez zajęć praktycznych).
W przypadku pojawienia się wątpliwości proszę o kontakt mailowy na adres:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KKZ

  • Poprawiono: czwartek, 12 marzec 2020 19:37
  • Opublikowano: czwartek, 12 marzec 2020 19:36
W dniach 20 - 22 marca 2020 r. odwołane zostają zajęcia:
KKZ AU.21. sem. II.
A.19   sem. III
E.8     sem. III
EE.05. sem. II
Termin przeprowadzenia zajęć zostanie podany na stronie internetowej w późniejszym terminie.

Funkcjonowanie jednostek systemu oświaty

  • Poprawiono: środa, 11 marzec 2020 14:25
  • Opublikowano: środa, 11 marzec 2020 14:21

Szanowni Państwo,

Od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

 Wytyczne szczegółowe:

- 12 i 13 marca br. to dni, w których w przedszkolach i szkołach podstawowych nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze, a jedynie działania opiekuńcze;

- od 12 marca br. uczniowie szkół ponadpodstawowych nie przychodzą do szkół;

- od poniedziałku, 16 marca br. wychowankowie i uczniowie nie przychodzą do przedszkoli i szkół. Nauczyciele pozostają w gotowości do pracy;

- nauczyciele informują niezwłocznie rodziców o ograniczeniu funkcjonowania placówki.

- w szkołach prowadzących kształcenie zawodowe, w placówkach kształcenia ustawicznego oraz w centrach kształcenia zawodowego zawieszenie zajęć dotyczy również zajęć realizowanych w ramach praktycznej nauki zawodu;

- uczniowie branżowych szkół I stopnia będący młodocianymi pracownikami nie uczęszczają do szkoły. Realizują jednak przygotowanie zawodowe u pracodawcy na dotychczasowych zasadach;

- od 16 marca br. będą zawieszone zajęcia realizowane w ramach turnusów dokształcania teoretycznego młodocianych pracowników

- zajęcia weekendowe począwszy od 13.03 są zawieszone zgodnie z podanym na wstępie terminem.

KKZ - AU.21

  • Poprawiono: środa, 11 marzec 2020 13:54
  • Opublikowano: środa, 11 marzec 2020 13:54
W dniach 14 - 15 marca 2020 r. odwołane zostają zajęcia KKZ AU.21. sem. II. Termin przeprowadzenia zajęć zostanie podany na stronie internetowej w późniejszym terminie.
Copyright (c) Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego 2018